PHILIPS liniové svítidlo LED BN021C 10W 1050lm/840 50Y IP20 0.6m
KOD KRAT.:PHQBN021C-527867
KOD VÝR.:871951452786799
EAN.:8719514527867
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854466540 |
| Délka | 91.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | B35 |
| Patice | B22d |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854466540 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854466540 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854466557 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQBN021C-527867
KOD VÝR.:871951452786799
EAN.:8719514527867
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena