LEDVANCE LED zářivka VALUE 0,72m T8 EM 7W 230V G13 6500K 850lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854435041
KOD VÝR.:4099854435041
EAN.:4099854435041
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Batten (generace 4) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169100657 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 40 W |
| Světelný tok | 5200 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 872016910065799 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBN126C52S/840D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169100657 | ks | 1 | ks |
| GPC | 910505103403 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854435041
KOD VÝR.:4099854435041
EAN.:4099854435041
KOD KRAT.:OSA64210ULT-1BL
KOD VÝR.:4062172395205
EAN.:4062172395205
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena