PHILIPS veřejné osvětlení BGP392 LED180-4S/740 I DX10 SW310F CLO D9
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169188532 |
| Průměr | 66 mm |
| Rozměry | 66x66x120mm |
| Výška | 120 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 66 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 840 lm |
| Šířka balení | 66 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 120 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 4 W |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8720169188532 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMUFA4/840 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016918853200 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003623902 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena