LEDVANCE LED zářivka T5 AC VALUE 1,149m 22W 230V G5 2860lm 3000K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854580390
KOD VÝR.:4099854580390
EAN.:4099854580390
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699759636 |
| Váha | .028 kg |
| Energetická třída | Není |
| Rozměry | 106x60x60mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 11 W |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Provedení | filament |
| přepravní rozměr cm | 6.6 cm |
| Příkon | 2.3 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 100 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 1800 K |
| Výška balení | 146 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDA602.3/818K | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869975963600 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002380501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699759636 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699759643 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854580390
KOD VÝR.:4099854580390
EAN.:4099854580390
KOD KRAT.:PHELEDTM26/830HO2
KOD VÝR.:871869681921000
EAN.:8718696819210
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena