PHILIPS LED zářivka MASTER 230 EM T5 HO 1.15m 26W/54W G5 3600lm/830 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTM26/830HO2
KOD VÝR.:871869681921000
EAN.:8718696819210
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854580390 |
| Délka | 1463.20 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2860 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854580406 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854580390 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854580390 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/830HO2
KOD VÝR.:871869681921000
EAN.:8718696819210
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena