PHILIPS LED žárovka CorePro A60 7W/60W E27 4000K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/840
KOD VÝR.:8719514377516
EAN.:8719514377516
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696705438 |
| Váha | .042 kg |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 110 |
| Průměr | 60 |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 10.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 360 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871869670543800 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001323531 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696705445 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696705445 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696705438 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDA7W/CW | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/840
KOD VÝR.:8719514377516
EAN.:8719514377516
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena