LEDVANCE LED žárovka VAL A59 4.9W/40W E27 2700K 470lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OS4099854049484
KOD VÝR.:4099854049484
EAN.:4099854049484
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WACA |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514328402 |
| Rozměry | 110x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 174 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 800 lm |
| EAN | 8719514328402 | pck | 3 | pck |
| KOD | PH8719514328402 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002489604 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OS4099854049484
KOD VÝR.:4099854049484
EAN.:4099854049484
KOD KRAT.:PH8718699775445
KOD VÝR.:871869977544500
EAN.:8718699775445
KOD KRAT.:OS4099854049446
KOD VÝR.:4099854049446
EAN.:4099854049446
KOD KRAT.:KKKU68/71L1_NA
KOD VÝR.:KU 68/71L1_NA
EAN.:8595057688414
KOD KRAT.:OS4099854049422
KOD VÝR.:4099854049422
EAN.:4099854049422
KOD KRAT.:OS4099854478116
KOD VÝR.:4099854478116
EAN.:4099854478116
KOD KRAT.:OS4099854065590
KOD VÝR.:4099854065590
EAN.:4099854065590
KOD KRAT.:OS4099854429392
KOD VÝR.:4099854429392
EAN.:4099854429392
KOD KRAT.:KKKT250/L_NB
KOD VÝR.:KT 250/L_NB
EAN.:8595057618640
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena