PHILIPS LED zářivka MASTER EM UO 1.2m 13.7W/36W G13 2300lm/830 75Y
KOD KRAT.:PHELEDTM13/830UO
KOD VÝR.:872016938793500
EAN.:8720169387935
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514316560 |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 70000 hod |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 2300 lm |
| EAN | 8719514316560 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951431656000 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002998202 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTM14.7W830UO | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514316577 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM13/830UO
KOD VÝR.:872016938793500
EAN.:8720169387935
KOD KRAT.:PHI31821/31/P5
KOD VÝR.:8718696162774
EAN.:8718696162774
KOD KRAT.:SISSC1105E
KOD VÝR.:SSC1105E
EAN.:8592718021825
KOD KRAT.:EE59EK-C3
KOD VÝR.:1000079
EAN.:4046931335176
KOD KRAT.:EABC-U-1/12-TW-ECO
KOD VÝR.:281698
EAN.:4015082816988
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena