PHILIPS HUE-WA stolní lampička WCA Bloom 7.1W 500lm/RGB IP20 ;černá˙
KOD KRAT.:PHIHBLOOM7.1/RGB/BK
KOD VÝR.:8718699771126
EAN.:8718699771126
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4046931335176 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| KOD | EE59EK-C3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4046931335176 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4046931200948 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIHBLOOM7.1/RGB/BK
KOD VÝR.:8718699771126
EAN.:8718699771126
KOD KRAT.:TOZTRIM25/E14
KOD VÝR.:891446655
EAN.:8714101018339
KOD KRAT.:BA1245
KOD VÝR.:4001245
EAN.:4024941136686
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
KOD KRAT.:SEZSPE15ZE
KOD VÝR.:PE 15 ZE
EAN.:5907484332892
KOD KRAT.:GP27A
KOD VÝR.:1021002715
EAN.:4891199011504
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena