PHILIPS LED nástrčka PL-C 9W/26W G24q-3 4000K 950lm NonDim 30Y ROT
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9/840R
KOD VÝR.:871869654117300
EAN.:8718696541173
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514486386 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 18 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 750 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | G13 |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 929003577132 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951448638600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514486386 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTC8/830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9/840R
KOD VÝR.:871869654117300
EAN.:8718696541173
KOD KRAT.:PHELEDTC20/830
KOD VÝR.:871951448642300
EAN.:8719514486423
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena