EATON záslepka -příslušenství rozvodnice 45mm AP-45 bílá (10TE) Kód:275410
KOD KRAT.:EAAP-45
KOD VÝR.:275410
EAN.:4015082754105
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Impress |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170502 |
| Rozměry | 400x100x100mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 156 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 156 mm |
| Výška balení | 456 mm |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| GPC | 915005731001 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696170502 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17431/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAAP-45
KOD VÝR.:275410
EAN.:4015082754105
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:BES30200
KOD VÝR.:2333130250
EAN.:8592920107737
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:OSQPTFIT70/220-240I
KOD VÝR.:4008321377685
EAN.:4008321377685
KOD KRAT.:PHH8720169078802
KOD VÝR.:872016907880200
EAN.:8720169078802
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena