PHILIPS LED reflektor MASTER.V PAR16 5.5W/80W GU10 4000K 575lm 36° Dim 25Y
KOD KRAT.:PHEMVGU105.594036D
KOD VÝR.:872110303823400
EAN.:8721103038234
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master Value |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699705237 |
| Délka | 54 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 6.2 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 680 lm |
| Svítivost | 850 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718699705237 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMLV6.2-80W940D36D | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002066002 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869970523700 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696708002 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHEMVGU105.594036D
KOD VÝR.:872110303823400
EAN.:8721103038234
KOD KRAT.:PHL18/UVC
KOD VÝR.:871150026413840
EAN.:8711500264138
KOD KRAT.:PHI8720169299214
KOD VÝR.:872016929921400
EAN.:8720169299214
KOD KRAT.:OS4099854282775
KOD VÝR.:4099854282775
EAN.:4099854282775
KOD KRAT.:PHIW8720169071391
KOD VÝR.:872016907139100
EAN.:8720169071391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena