LEDVANCE LED reflektor SUP MR16 2.2W/20W GU5.3 2700K 230lm/36° Dim 40Y
KOD KRAT.:OS4099854455957
KOD VÝR.:4099854455957
EAN.:4099854455957
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER LED spot Value D |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8721103038234 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 80 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 575 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EOC | 872110303823400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMVGU105.594036D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8721103038234 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004256002 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854455957
KOD VÝR.:4099854455957
EAN.:4099854455957
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8/927D/3
KOD VÝR.:871869977645900
EAN.:8718699776459
KOD KRAT.:OS4099854058837
KOD VÝR.:4099854058837
EAN.:4099854058837
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena