PHILIPS LED reflektor MASTER PAR30 9.5W/75W E27 2700K 650lm/25° Dim 40Y
KOD KRAT.:PHEMLD9.5-75PAR30/25
KOD VÝR.:871829171434700
EAN.:8718291714347
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514443068 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR20 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 515 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E27 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 25 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EOC | 871951444306800 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514443068 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003485802 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMPAR206/93025D | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514443075 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHEMLD9.5-75PAR30/25
KOD VÝR.:871829171434700
EAN.:8718291714347
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena