PHILIPS náhradní driver ARP101 ke svítidlu Malaga BRP101 LED36/LED37
KOD KRAT.:PHQARP10137
KOD VÝR.:871869943795400
EAN.:8718699437954
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307520 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 621 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| EAN | 08719514307537 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871951430752000 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMMR167.5/92736D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514307520 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002492202 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQARP10137
KOD VÝR.:871869943795400
EAN.:8718699437954
KOD KRAT.:OM20012
KOD VÝR.:20012
EAN.:8591728200121
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1109
KOD VÝR.:1SLM004102A1109
EAN.:8000126160727
KOD KRAT.:PHI53300/31/16_pos
KOD VÝR.:8718696125168
EAN.:8718696125168
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/827E27F
KOD VÝR.:871951431302600
EAN.:8719514313026
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/827
KOD VÝR.:8719514361249
EAN.:8719514361249
KOD KRAT.:OS4099854325649
KOD VÝR.:4099854325649
EAN.:4099854325649
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena