ABB rozvodnice pod omítku Mistral41F 54mod. IP41 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1109
KOD VÝR.:1SLM004102A1109
EAN.:8000126160727
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Produktová řada | LINA 1 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728200121 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 240 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 230 mm |
| Výška balení | 115 mm |
| EAN | 8591728200121 | ks | 1 | ks |
| KOD | OM20012 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1109
KOD VÝR.:1SLM004102A1109
EAN.:8000126160727
KOD KRAT.:PHI53300/31/16_pos
KOD VÝR.:8718696125168
EAN.:8718696125168
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/827E27F
KOD VÝR.:871951431302600
EAN.:8719514313026
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/827
KOD VÝR.:8719514361249
EAN.:8719514361249
KOD KRAT.:OS4099854325649
KOD VÝR.:4099854325649
EAN.:4099854325649
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena