Kabel střední guma CGSG 3x1mm (C) H05RR-F ;černá
KOD KRAT.:KACGSG3C1
KOD VÝR.:H05RR-F3G1
EAN.:5900424447489
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master ExpertColor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514333918 |
| Energetická třída | G |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 9 st. |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 600 lm |
| EAN | 8719514333918 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003043202 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951433391800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMEAR11110.8/9279 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KACGSG3C1
KOD VÝR.:H05RR-F3G1
EAN.:5900424447489
KOD KRAT.:PHEMEAR11114.8/94024
KOD VÝR.:871951433387100
EAN.:8719514333871
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena