OSRAM LED svíčka COMF B35 3.4W/40W E14 4000K 470lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514512184 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 31 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Světelný tok | 4300 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514512184 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951451218400 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401880481 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRC136B31S/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena