LEDVANCE LED pásek VALUE.PROT. 5W/m 24V 2700K 495lm/m IP66 role.5m
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394055995 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 2200 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| KOD | DRRC20BL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394055995 | bli | 5 | bli |
| EAN | 05000394955998 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena