LEDVANCE LED pracovní svítidlo VAL 1X30W 865 TRIPOD
KOD KRAT.:OS4058075831391
KOD VÝR.:4058075831391
EAN.:4058075831391
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Typ svítidla | downlight |
| Krytí | IP54 |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8710163639321 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 8 W |
KOD KRAT.:OS4058075831391
KOD VÝR.:4058075831391
EAN.:4058075831391
KOD KRAT.:PHQDN145C20S/840
KOD VÝR.:871016333954299
EAN.:8710163339542
KOD KRAT.:KGZ163600.bal
KOD VÝR.:163600.bal
EAN.:8594193600373
KOD KRAT.:OS4099854615467
KOD VÝR.:4099854615467
EAN.:4099854615467
KOD KRAT.:MOSTL8000C3/ND
KOD VÝR.:STL8000C3/ND
EAN.:8596099010560
KOD KRAT.:OSQPTFIT35/220-240
KOD VÝR.:4008321377661
EAN.:4008321377661
KOD KRAT.:PHICL25814W30KB
KOD VÝR.:871869977739500
EAN.:8718699777395
KOD KRAT.:OSQLS/PDCIKIT
KOD VÝR.:4052899920293
EAN.:4052899920293
KOD KRAT.:PHIW8720169071391
KOD VÝR.:872016907139100
EAN.:8720169071391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena