OSRAM driver.LED OPTOTRONIC 8W/200-240V/24V IP20
KOD KRAT.:OSOT8/200-240/24
KOD VÝR.:4008321040169
EAN.:4008321040169
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Panel (generace 4) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8710163360423 |
| Rozměry | 11 x 595 x 595 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 650 mm |
| Krytí | IP20/44 |
| ohněvzdornost F | NIL |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3400 lm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Výška balení | 50 mm |
| Barevné provedení | bílé |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401878680 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRC132V34/830OC | ks | 1 | ks |
| EOC | 871016336042300 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8710163360423 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSOT8/200-240/24
KOD VÝR.:4008321040169
EAN.:4008321040169
KOD KRAT.:PHLEDMUFA4/840
KOD VÝR.:872016918853200
EAN.:8720169188532
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena