LEDVANCE LED žárovka filament 1906 ST64 3.4W/10W E27 1800K 100lm NonDim;kouřová
KOD KRAT.:OS4099854091353
KOD VÝR.:4099854091353
EAN.:4099854091353
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169157057 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 24 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 160 st. |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8720169157057 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003592502 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016915705700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPDL12/840EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854091353
KOD VÝR.:4099854091353
EAN.:4099854091353
KOD KRAT.:MK4130
KOD VÝR.:4130
EAN.:4015394021759
KOD KRAT.:PHICL550SSRD184WWV
KOD VÝR.:8718699680992
EAN.:8718699680992
KOD KRAT.:OSECIRC14.5/827
KOD VÝR.:4058075606999
EAN.:4058075606999
KOD KRAT.:PHELEDTM26/840HO2
KOD VÝR.:871869681923400
EAN.:8718696819234
KOD KRAT.:OSA64193DWXTR
KOD VÝR.:4062172232906
EAN.:4062172232906
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
KOD KRAT.:OS4099854391996
KOD VÝR.:4099854391996
EAN.:4099854391996
KOD KRAT.:OS4099854434907
KOD VÝR.:4099854434907
EAN.:4099854434907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena