PHILIPS žárovka T22 15W 230V E14 do trub 300st.
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169287563 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 770 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-2 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 08720169287570 | box | 11 | ks |
| EAN | 8720169287563 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003757302 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016928756300 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPD6.9/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:AB3558A-A651 B
KOD VÝR.:3558A-A651 B
EAN.:8595017208140
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:PHEMMR167.5/93036D
KOD VÝR.:871951430754400
EAN.:8719514307544
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena