PHILIPS LED reflektor MASTER MR16 7,5W/50W GU5.3 2700K 485lm 24D Dim;Bílá
KOD KRAT.:PH8719514358652
KOD VÝR.:8719514358652
EAN.:8719514358652
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696707715 |
| Délka | 54 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 800 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 5.5 W |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 400 lm |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| KOD | PHEMEGU105.594036D | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696707722 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871869670771500 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001347502 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696707715 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696707722 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PH8719514358652
KOD VÝR.:8719514358652
EAN.:8719514358652
KOD KRAT.:PHI56244/31/P0
KOD VÝR.:8718696154656
EAN.:8718696154656
KOD KRAT.:PHQZRS750TCPLWH
KOD VÝR.:871155938132999
EAN.:8711559381329
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/830
KOD VÝR.:8720169301658
EAN.:8720169301658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena