LEDVANCE LED pásek VALUE.PROT. 13.2W/m 24V 2700K 1290lm/m IP66 role.5m
KOD KRAT.:OSILSV1500/827/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705609
EAN.:4058075705609
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696710104 |
| Váha | .055 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Provedení | filament |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDFP5/WWDC/E27/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696710111 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696710111 | box | 11 | ks |
| GPC | 929001332601 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696710104 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILSV1500/827/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705609
EAN.:4058075705609
KOD KRAT.:PHQBY021P-761360
KOD VÝR.:872016976136000
EAN.:8720169761360
KOD KRAT.:OS4058075842366
KOD VÝR.:4058075842366
EAN.:4058075842366
KOD KRAT.:PHQBY121P-306456
KOD VÝR.:872110330645600
EAN.:8721103306456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena