PHILIPS Idris spotové svítidlo 5W BS IP44 HV
KOD KRAT.:PHI8720169299177
KOD VÝR.:872016929917700
EAN.:8720169299177
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699766719 |
| Rozměry | 52x15x15mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | G9 |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002389958 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869976671900 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699766719 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDG92.6/827D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169299177
KOD VÝR.:872016929917700
EAN.:8720169299177
KOD KRAT.:OSA2722MFX
KOD VÝR.:4008321297181
EAN.:4008321297181
KOD KRAT.:MOQVESTRAMA600/9006
KOD VÝR.:QVESTRAMA600/9006
EAN.:8596099021719
KOD KRAT.:OS4099854175688
KOD VÝR.:4099854175688
EAN.:4099854175688
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena