MODUS ram přechodový pro.svít.vestav. I z modulů 600 do 625 /1064184000/
KOD KRAT.:MOIRAM
KOD VÝR.:1064184000
EAN.:8595073724820
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E14 White |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514356696 |
| Rozměry | 240x141x120mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 166 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 29.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 186 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 295 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| KOD | PHLEDH8719514356696 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514356702 | bal | 4 | ks |
| GPC | 929002440603 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514356696 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOIRAM
KOD VÝR.:1064184000
EAN.:8595073724820
KOD KRAT.:HDL372
KOD VÝR.:L372
EAN.:8595118808119
KOD KRAT.:PHWHIDPV150SONQ
KOD VÝR.:871869653157000
EAN.:8718696531570
KOD KRAT.:PCE1256
KOD VÝR.:125-6
EAN.:9003399125065
KOD KRAT.:DCKSP100/NSP1P
KOD VÝR.:SP100/NSP1P
EAN.:8596053000293
KOD KRAT.:BESM7027W
KOD VÝR.:2335076013
EAN.:8592920118436
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
KOD KRAT.:BESM7023
KOD VÝR.:2335072310
EAN.:8592920058053
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena