MODUS LED panel FIT 57W 6600lm/857 IP40; 60x60cm vestav. ND
KOD KRAT.:MOFIT6000A5KN/ND
KOD VÝR.:FIT6000A5KN600/ND
EAN.:8596099056148
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169300453 |
| Rozměry | 30x10x30mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 100 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G4 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8720169300453 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003778958 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDG41/827M | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOFIT6000A5KN/ND
KOD VÝR.:FIT6000A5KN600/ND
EAN.:8596099056148
KOD KRAT.:MOV3L1LED1200
KOD VÝR.:V3L1LED1200
EAN.:8595073778779
KOD KRAT.:HTRPV21D
KOD VÝR.:V251
EAN.:8595614708357
KOD KRAT.:OSILSP500/930/5/IP67
KOD VÝR.:4058075705852
EAN.:4058075705852
KOD KRAT.:PHI8720169299054
KOD VÝR.:872016929905400
EAN.:8720169299054
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena