NARVA zářivka LT 36W/958 G13 BIOVITAL
KOD KRAT.:NAL36/958
KOD VÝR.:110563000
EAN.:4054657104907
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | VALUE PORT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075705623 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 10 |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Krytí | IP66 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 2026-10-04 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 24 V |
| Světelný tok | 1320 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075705623 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILSV1500/830/5/IP6 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075705630 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:NAL36/958
KOD VÝR.:110563000
EAN.:4054657104907
KOD KRAT.:PHWHFP214-35TL5
KOD VÝR.:872790090503800
EAN.:8727900905038
KOD KRAT.:OS4099854430534
KOD VÝR.:4099854430534
EAN.:4099854430534
KOD KRAT.:HTRPV21D
KOD VÝR.:V251
EAN.:8595614708357
KOD KRAT.:OSILSP500/930/5/IP67
KOD VÝR.:4058075705852
EAN.:4058075705852
KOD KRAT.:PHI8720169299054
KOD VÝR.:872016929905400
EAN.:8720169299054
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena