flexibilní kabel CYSY 4x1mm (J) (HO5VV-F) ;bílá
KOD KRAT.:KAH05VVF4G1B
EAN.:8591043358217
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309760 |
| Váha | .034 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P48 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514309760 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002979355 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDP7/CDF/E14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514309777 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KAH05VVF4G1B
EAN.:8591043358217
KOD KRAT.:MOQP2B/500ND
KOD VÝR.:QP2B600/500ND
EAN.:8595073715019
KOD KRAT.:MOQP3A/1050DIM
KOD VÝR.:QP3A600/1050DIM
EAN.:8595073720754
KOD KRAT.:MOQP3B/500ND
KOD VÝR.:QP3B600/500ND
EAN.:8595073702170
KOD KRAT.:MOBA4000M345TRI/NDMU
KOD VÝR.:BA4000M345TRI/NDMULTI
EAN.:8596099169466
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
KOD KRAT.:MOESO6000SSKO4ND
KOD VÝR.:ESO6000SSKO4ND
EAN.:8596099019624
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9279
KOD VÝR.:871951433391800
EAN.:8719514333918
KOD KRAT.:KACGSG3C1
KOD VÝR.:H05RR-F3G1
EAN.:5900424447489
KOD KRAT.:PHEMEAR11114.8/94024
KOD VÝR.:871951433387100
EAN.:8719514333871
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena