LEDVANCE LED žárovka VAL A59 8W/60W E27 2700K 806lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OSEVA608.5/827F
KOD VÝR.:4099854049620
EAN.:4099854049620
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master ExpertColor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514333956 |
| Energetická třída | G |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 600 lm |
| Úhel vyzařování | 40 st. |
| KOD | PHEMEAR11110.8/92740 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514333956 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003043402 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951433395600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514333963 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEVA608.5/827F
KOD VÝR.:4099854049620
EAN.:4099854049620
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena