LEDVANCE LED pásek VALUE.PROT. 13.2W/m 24V 4000K 1400lm/m IP66 role.5m
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449619 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DimTone |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 5.9 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8719514449619 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003014182 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951444961900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMFP5.9/927E14DT | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
KOD KRAT.:OSAOEINVU300
KOD VÝR.:4062172406598
EAN.:4062172406598
KOD KRAT.:PHLEDA6040/5.5W/BL
KOD VÝR.:871829176391800
EAN.:8718291763918
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena