LEDVANCE LED panel 35W 230V 3675lm 4000K IP20 72Y V 3840 UGR19
KOD KRAT.:OS4099854188190
KOD VÝR.:4099854188190
EAN.:4099854188190
| Produktová řada | Meson |
|---|---|
| Světelný tok | 2200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696173725 |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 21 W |
| Barevné provedení | bílé |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8718696173725 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI59469/31/E3 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005807001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854188190
KOD VÝR.:4099854188190
EAN.:4099854188190
KOD KRAT.:OSAOEBCS405ESN
KOD VÝR.:4062172406703
EAN.:4062172406703
KOD KRAT.:PHI8720169299153
KOD VÝR.:872016929915300
EAN.:8720169299153
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/830
KOD VÝR.:872016930183200
EAN.:8720169301832
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena