LEDVANCE LED Pásky 21W 241775lm 6500K 50Y
KOD KRAT.:OS4099854358753
KOD VÝR.:4099854358753
EAN.:4099854358753
| Produktová řada | Meson |
|---|---|
| Světelný tok | 2200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169230989 |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 20 W |
| Krytí | IP20 |
| EOC | 872016923098900 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169230989 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003326701 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169230989 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854358753
KOD VÝR.:4099854358753
EAN.:4099854358753
KOD KRAT.:OSQVIVZBSENADAP
KOD VÝR.:4058075650107
EAN.:4058075650107
KOD KRAT.:PHLEDG92.6/827D
KOD VÝR.:871869976671900
EAN.:8718699766719
KOD KRAT.:PHI8720169299177
KOD VÝR.:872016929917700
EAN.:8720169299177
KOD KRAT.:OSA2722MFX
KOD VÝR.:4008321297181
EAN.:4008321297181
KOD KRAT.:MOQVESTRAMA600/9006
KOD VÝR.:QVESTRAMA600/9006
EAN.:8596099021719
KOD KRAT.:OS4099854175688
KOD VÝR.:4099854175688
EAN.:4099854175688
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena