MODUS LED prachotěsné svítidlo VL.EXTRA 38W 5500lm/840 IP65; 120cm;
KOD KRAT.:MOVL1X4MND
KOD VÝR.:VL1X4MND
EAN.:8596099015312
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 8595025313485 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 347 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 34.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 286 mm |
| Výška balení | 288 mm |
| EAN | 8595025313485 | ks | 1 | m |
| EAN | 8595025335463 | bal | 4 | m |
| KOD | BES5241S | m | 2 | m |
KOD KRAT.:MOVL1X4MND
KOD VÝR.:VL1X4MND
EAN.:8596099015312
KOD KRAT.:MGLA8020
KOD VÝR.:LA8020
EAN.:4892657080292
KOD KRAT.:SISSN1203E
KOD VÝR.:SSN1203E
EAN.:8595092115401
KOD KRAT.:BEJ0197
KOD VÝR.:2503000100
EAN.:8595025316370
KOD KRAT.:OSISFCI24/830S
KOD VÝR.:4058075618084
EAN.:4058075618084
KOD KRAT.:OSQTI214/24/21/39
KOD VÝR.:4008321383396
EAN.:4008321383396
KOD KRAT.:DELXTS14-2
KOD VÝR.:XTS14-2
EAN.:6410014506148
KOD KRAT.:PHLEDB7W/CDF/BL
KOD VÝR.:8718699772093
EAN.:8718699772093
KOD KRAT.:PHLEDCPLS344242
KOD VÝR.:871951434424200
EAN.:8719514344242
KOD KRAT.:OSQTFIT114-35
KOD VÝR.:4008321971234
EAN.:4008321971234
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena