EXIHAND ván.žárovka. Sněhulák 20V/0.1A ; bílá
KOD KRAT.:KGZ163600.bal
KOD VÝR.:163600.bal
EAN.:8594193600373
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Slim Downlight (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8710163339542 |
| Technické parametry: | |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | hliník |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Provedení | bílé |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Svítivost | 1108.094 cd |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | downlight |
| Úhel vyzařování | Širokozářič st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 217 |
| Výška/hloubka | 50 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 21 W |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8710163339542 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQDN145C20S/840 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871016333954299 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401806680 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8710163339863 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KGZ163600.bal
KOD VÝR.:163600.bal
EAN.:8594193600373
KOD KRAT.:OS4099854615467
KOD VÝR.:4099854615467
EAN.:4099854615467
KOD KRAT.:MOSTL8000C3/ND
KOD VÝR.:STL8000C3/ND
EAN.:8596099010560
KOD KRAT.:OSQPTFIT35/220-240
KOD VÝR.:4008321377661
EAN.:4008321377661
KOD KRAT.:PHICL25814W30KB
KOD VÝR.:871869977739500
EAN.:8718699777395
KOD KRAT.:OSQLS/PDCIKIT
KOD VÝR.:4052899920293
EAN.:4052899920293
KOD KRAT.:PHIW8720169071391
KOD VÝR.:872016907139100
EAN.:8720169071391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena