PHILIPS stropní svítidlo Dawn 14W 1100lm/830 IP20 ;černá
KOD KRAT.:PHICL25814W30KB
KOD VÝR.:871869977739500
EAN.:8718699777395
| Výrobce: | |
| Produktová řada | POWERTRONIC FIT |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321377661 |
| Délka | 172.00 |
| Šířka | 83.00 |
| Výška | 33.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 165.00000000 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 16.5 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 32.00000000 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 83.00000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321377661 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQPTFIT35/220-240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321377678 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHICL25814W30KB
KOD VÝR.:871869977739500
EAN.:8718699777395
KOD KRAT.:OSQLS/PDCIKIT
KOD VÝR.:4052899920293
EAN.:4052899920293
KOD KRAT.:PHIW8720169071391
KOD VÝR.:872016907139100
EAN.:8720169071391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena