MODUS LED panel FIT 23W 3000lm/840 IP40; 62x62cm vestav. ND
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KO625/ND
KOD VÝR.:FIT3000A4KO625/ND
EAN.:8596099024987
| Délka balení | 90 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Produktová řada | Limbali |
| Barevné provedení | nikl |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696133194 |
| Šířka | 130 |
| Výška | 80 |
| Rozměry | 80x80x130mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 80 |
| GPC | 915005221601 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696133194 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIM50300/17/E7 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696222140 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KO625/ND
KOD VÝR.:FIT3000A4KO625/ND
EAN.:8596099024987
KOD KRAT.:PHI31245/31/P0
KOD VÝR.:8718696169391
EAN.:8718696169391
KOD KRAT.:OS4099854258534
KOD VÝR.:4099854258534
EAN.:4099854258534
KOD KRAT.:OSECOMFA5.9W/940FD
KOD VÝR.:4058075602595
EAN.:4058075602595
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena