PHILIPS LED reflektor R80 8W/100W E27 2700K 670lm NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDR808/827B
KOD VÝR.:8718696813256
EAN.:8718696813256
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075759725 |
| Délka | 113.00 |
| Průměr | 80.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 82 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | R80 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.8 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 345 lm |
| Svítivost | 607 cd |
| Šířka balení | 82 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 118 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| KOD | OSECLSR804.8/927D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075759725 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075759732 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDR808/827B
KOD VÝR.:8718696813256
EAN.:8718696813256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena