LEDVANCE příchytka.profil LED pásky AY-PF03/MB
KOD KRAT.:OSIAYPF03/MB
KOD VÝR.:4058075276772
EAN.:4058075276772
| Délka balení | 110 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 152 mm |
| Produktová řada | BYRL |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696170175 |
| Rozměry | 155x105x100mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Balení | 12 ks |
| GPC | 915005697601 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696170175 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50671/30/P0 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIAYPF03/MB
KOD VÝR.:4058075276772
EAN.:4058075276772
KOD KRAT.:OS4099854461637
KOD VÝR.:4099854461637
EAN.:4099854461637
KOD KRAT.:PHI50673/30/P0
KOD VÝR.:8718696170212
EAN.:8718696170212
KOD KRAT.:OS4099854461330
KOD VÝR.:4099854461330
EAN.:4099854461330
KOD KRAT.:OS4099854674525
KOD VÝR.:4099854674525
EAN.:4099854674525
KOD KRAT.:OS4099854624407
KOD VÝR.:4099854624407
EAN.:4099854624407
KOD KRAT.:PHVCDMT50/930ELITE
KOD VÝR.:872790093060300
EAN.:8727900930603
KOD KRAT.:OS4099854625589
KOD VÝR.:4099854625589
EAN.:4099854625589
KOD KRAT.:OS4099854529016
KOD VÝR.:4099854529016
EAN.:4099854529016
KOD KRAT.:OS4099854528910
KOD VÝR.:4099854528910
EAN.:4099854528910
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena