PHILIPS LED kapsle CorePro 1.9W/25W G9 3000K 220lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/830
KOD VÝR.:872016930183200
EAN.:8720169301832
| Délka balení | 100 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 206 mm |
| Výška balení | 225 mm |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169299153 |
| Rozměry | 88x196x222mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Příkon | 15 W |
| Krytí | IP44 |
| KOD | PHI8720169299153 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169299153 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004104401 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/830
KOD VÝR.:872016930183200
EAN.:8720169301832
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena