ANTICOR páska elektroizolační PE 111.Polytex.DUCT 48x9 voděodolná ;stříbrná
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Calla |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170557 |
| Průměr | 104 mm |
| Rozměry | 400x104x104mm |
| Šířka | 104 |
| Výška | 400 |
| Délka | 104 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 145 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 170 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 445 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 8 W |
| Světelný tok | 590 lm |
| GPC | 915005731801 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696170557 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17437/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:EBA551231
KOD VÝR.:A551231
EAN.:8595155003744
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20I
KOD VÝR.:872790089060000
EAN.:8727900890600
KOD KRAT.:PHLEDP5/WWF/E27
KOD VÝR.:8719514309401
EAN.:8719514309401
KOD KRAT.:SASPH1043C/25
KOD VÝR.:ALE.3.401/25
EAN.:8594031136736
KOD KRAT.:HDL435A
KOD VÝR.:L435A
EAN.:8595118840294
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena