LEDVANCE reflektor (floodlight) FL COMP VAL 50W 4500lm/830/100° IP65 50Y ;černá
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169321014 |
| Rozměry | 92x93x93mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 209 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 219 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| EAN | 8720169321014 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003812901 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169321014 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840WT
KOD VÝR.:4058075574793
EAN.:4058075574793
KOD KRAT.:PHIH8719514440937
KOD VÝR.:871951444093700
EAN.:8719514440937
KOD KRAT.:OSH64690ECO
KOD VÝR.:4008321928078
EAN.:4008321928078
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840WT
KOD VÝR.:4058075574915
EAN.:4058075574915
KOD KRAT.:PHLEDH8719514491342
KOD VÝR.:871951449134200
EAN.:8719514491342
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60NO
KOD VÝR.:871869938614600
EAN.:8718699386146
KOD KRAT.:OSH64311
KOD VÝR.:4008321106346
EAN.:4008321106346
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:OSOT20/220-240/24
KOD VÝR.:4050300618111
EAN.:4050300618111
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena