Schneider ASFORA krycí rámeček šestínásobný CREAM
KOD KRAT.:AMEPH5800623
KOD VÝR.:EPH5800623
EAN.:3606480527272
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099037642 |
| Délka | 622 |
| Šířka | 622 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 34 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 103 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 170 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8596099037642 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQP3A625/700DALI/90 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH5800623
KOD VÝR.:EPH5800623
EAN.:3606480527272
KOD KRAT.:MOESO5000RLKO4ND
KOD VÝR.:ESO5000RLKO4ND
EAN.:8596099039332
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:MOFITA4KO625
KOD VÝR.:FITA4KO625
EAN.:8596099043896
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1600/700ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/700NDK
EAN.:8595073736496
KOD KRAT.:AMA9D55610
KOD VÝR.:A9D55610
EAN.:3606480472619
KOD KRAT.:BEEV020
KOD VÝR.:2617002000
EAN.:8595025394026
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena