MEGAMAN LED kapka P45 2.9W/25W E27 2700K 250lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG2602.9/WW/E27_pos
KOD VÝR.:LG2602.9-E27-2700K
EAN.:4892657063387
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Lucca |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696166055 |
| Váha | 1.375 kg |
| Rozměry | 400x142x142mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 165 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 44.8 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 165 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 448 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 9.5 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| GPC | 915005561301 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696166055 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17402/93/P0 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696235089 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696235089 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGLG2602.9/WW/E27_pos
KOD VÝR.:LG2602.9-E27-2700K
EAN.:4892657063387
KOD KRAT.:EABF-UT-4/96-C
KOD VÝR.:103118
EAN.:4015081029570
KOD KRAT.:WG2273-204-P
KOD VÝR.:2273-0204-60341893
EAN.:4055143630016
KOD KRAT.:EABF-U-6/144-C
KOD VÝR.:283051
EAN.:4015082830519
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena