MODUS podhledové svítidlo IKO 2x58W G13 kryt.opál EP IP40; nouz.modul˙
KOD KRAT.:MOIKO258EPNZ
KOD VÝR.:IKO258600EPNZ
EAN.:8595073735697
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 100 x 35 mm |
| Balení | 60 ks |
| EAN | 4892657063882 |
| Váha | 0.059 kg |
| Délka | 100 |
| Průměr | 35 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 39 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 39 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Výška balení | 117 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 2.9 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657063882 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLC0402.9/CW/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOIKO258EPNZ
KOD VÝR.:IKO258600EPNZ
EAN.:8595073735697
KOD KRAT.:PHLEDGU10UE2.1/827
KOD VÝR.:872016919483000
EAN.:8720169194830
KOD KRAT.:WG2273-204/10
KOD VÝR.:2273-204/10
EAN.:8594031135562
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena