ABB ELEMENT kryt spínače jednoduchý popis.pole ;bílá/led.bílá
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099050061 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 34 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3400 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 100 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 170 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8596099050061 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQN5A600/700ND/90 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160ND1F
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/ND1050FS
EAN.:8596099067014
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:OSIAYPC/P01/C/1
KOD VÝR.:4058075402195
EAN.:4058075402195
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena