PHILIPS HUE-WA WHITE filam.globe G93 7.2W/NIL E27 2100K 550lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDHFG7.2W/WH
KOD VÝR.:871951434300900
EAN.:8719514343009
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699688882 |
| Rozměry | 150x95x95mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| Podskupina zboží | Sady |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 140 mm |
| teplota chromatičnosti | 2100 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 201 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| GPC | 929002241401 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699688882 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDHFG7W/WHE | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699688899 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDHFG7.2W/WH
KOD VÝR.:871951434300900
EAN.:8719514343009
KOD KRAT.:OSITRUS35/840N
KOD VÝR.:4058075398719
EAN.:4058075398719
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena