TREMIS držák ochranného úhelniku do dreva DUDa-18 CU med
KOD KRAT.:HTRCUDUDA18
KOD VÝR.:V913
EAN.:8595614723053
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 White Filament |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514343009 |
| Rozměry | 150x95x95mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.6 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2100 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 176 mm |
| GPC | 929003051901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514343009 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDHFG7.2W/WH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HTRCUDUDA18
KOD VÝR.:V913
EAN.:8595614723053
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
KOD KRAT.:PHIH17432/30/P7
KOD VÝR.:8718696170519
EAN.:8718696170519
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena