OSRAM lineární halogen HALOLINE ECO 64696 120W 230V R7s 118mm
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WACA |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514288157 |
| Rozměry | 131x67x67mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | A67 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 210 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| EAN | 08719514288164 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8719514288157 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8719514288157 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002471601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHLEDH8720169364226
KOD VÝR.:872016936422600
EAN.:8720169364226
KOD KRAT.:PHI8719514432062
KOD VÝR.:871951443206200
EAN.:8719514432062
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:SISSN5500E
KOD VÝR.:SSN5500E
EAN.:8595092115449
KOD KRAT.:BEPC1315
KOD VÝR.:1902330500
EAN.:8592920008317
KOD KRAT.:PHLEDA13/827_pos
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena